Проведені заходи щодо призову громадян України на строкову військову службу

21.11.2017 проведено заняття в Немирівському районному військовому комісаріаті щодо організації розшуку призовників їх оповіщення та направлення до військового комісаріату за викликом.

На заняття залучалися керівники підприємств, організацій, установ, представник Національної поліції України, особовий склад військового комісаріату.

22.11.2017 року за результатами проведення занять заступником голови районної державної адміністрації Петром Бугаковим  проведено брифінг за участі військового комісара Юрія Лівкутника, керівного складу відділеня Національної поліції України.

Під час проведення брифінгу розглядались питання призову громадян на строкову військову службу, відбору та прийняття на контракту військову службу за контрактом.