22 листопада 2017року відбулося засідання міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічної розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми при заступнику голови райдержадміністрації Бугакова П.В. за участі суб’єктів соціальної роботи.
Фахівець із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді доповіла про сім’ї, які звернулися за допомогою у вирішенні складних життєвих обставинах у яких перебувають.

Соціальна послуга соціального супроводу сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах - комплекс заходів, що передбачає оцінку потреб, визначення шляхів вирішення основних проблем, регулярні зустрічі чи відвідування отримувача послуги з метою моніторингу виконання поставлених завдань, сприяння у отриманні інших послуг, допомогу в усвідомленні значення дій та/або розвиток вміння керувати ними, навчання та розвиток навичок, спрямованих на подолання чи мінімізацію складних життєвих обставин.
Обов’язковою умовою взяття сім’ї чи особи під соціальний супровід спеціалістами Центру є добровільна згода сім’ї чи особи на соціальний супровід, шляхом укладання договору про здійснення соціального супроводу. У договорі визначено обов’язкову участь членів сім’ї чи особи у виконанні плану соціального супроводу та терміни. На підставі договору надаються соціальні послуги, регулюються взаємні відносини та визначається відповідальність сторін.
По закінченню засідання міжвідомчої ради заступник голови райдержадміністрації Бугаков П. В. наголосив на взаємодії сіб’єктів соціальної роботи залучених до реалізації плану соціального супроводу.

Районний центр соціальних служб  для сім’ї, дітей та молоді