Нещодавно психологом Немирівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проведено тренінгове заняття на тему: "Зміни життя – зупини насильство" для учнів 8 – 9-х класів Великобушинської ЗОШ І-ІІ ст.
Мета тренінгу: сприяти усвідомленню учнями проблеми насильства в сучасному середовищі; причини виникнення та питання зменшення цього явища у сучасному житті.

Під час тренінгу учні розглянули які існують види насилля та де найчастіше воно проявляється.
Учасники тренінгу переглянули відеоролик як себе поводити під час агресивної поведінки з сторони іншого, щоб не загострювати ситуацію, та конструктивно вийти з неї. Також учням було представлено відео де розповідалося про інтернет спілкування з незнайомими людьми яке призводить до сексуальної експлуатації та насильства. Розглянули до кого потрібно звертатись у разі зазнання насильницьких дій та спільно склали план дій у подібних ситуаціях.
По завершені тренінгу усі учасники отримали роздаткові матеріали де зазначені ознаки прояву насильства та контактні телефони гарячих ліній з попередження насильства.

Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді