Нещодавно відбулася виїзна нарада із представниками компанії "Фуджікура Аутомотів Європа" - світового лідера із випуску кабельної продукції для провідних автомобільних брендів на чолі з директором Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимира Мережка. На даній нараді були присутні представники Департаменту будівництва, містобудування та архітектури облдержадміністрації, Немирівської райдержадміністрації та міської ради, Вінницького обласного центру зайнятості,  ПАТ "Вінницяобленерго", підрозділу ДСНС України у Немирівському районі.

Було обговорено питання щодо набору працівників, надання консультативної допомоги в оформленні необхідної проектної документації та збільшення потужностей електропостачання майбутнього заводу, запуск першої черги виробництва.

Компанія "Фуджікура Аутомотів Європа" обіцяє співробітникам заробітну плату не меншу за середній показник по Вінницькій області, а також розглядається питання щодо можливості підвезення співробітників у 25- та 50- кілометровій зоні.

Крім того, з метою залучення до роботи на  підприємствах "Фуджікура Аутомотів Європа" та "Сумітомо Україна" інформуємо про створення понад 4000 робочих місць протягом наступних двох років у Вінницькій області.

Управління економіки райдержадміністрації