Сьогодні, 6 грудня в рамках відзначення Дня Збройних сил України в районному Будинку культури відбулися урочисті збори на які були запрошені громадськість району, учнівська молодь, ветерани, учасники АТО.

Зі святом присутніх привітали голова райдержадміністрації Юрій Погорелюк, заступник голови районної ради Аркадій Собченко, заступник Немирівського міського голови Іван Дзюбак.

Святкування продовжилось урочистою церемонією нагородження почесними Грамотами районної державної адміністрації та районної ради з нагоди святкування Дня Збройних сил України.

Військовий комісар нагородив військових, які перебували у зоні антитерористичної операції нагрудними знаками "Учасник АТО", які брали участь в антитерористичній операції та отримали статус учасника бойових дій.

По завершенню урочистостей відбувся святковий концерт.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації