12 грудня у великому залі Вінницького училища культури і мистецтв ім.М.Леонтовича відбувся Всеукраїнський фестиваль хорового мистецтва, присвячений 140-ій річниці від дня народження нашого славетного земляка.

Малий склад народної аматорської хорової капели ім. К.Семенова Немирівського районного будинку культури (керівник Євтушенко О.А.) взяв участь у цьому заході.

Фестиваль тривав три дні. Так було продумано організаторами, що в перший день виступали учнівські колективи, другий день фестивалю завершувався виступом колективу, учасники якого вже в досить поважному  віці. А третій день був відданий для професіоналів хорового мистецтва.  І всі ці дні звучали лише твори Леонтовича. Серед хорових колективів були не лише вінницькі. Учасники фестивалю мали змогу послухати камерні хори з Рівного, Чернігова та Києва, академічні хори Одеської Національної музичної академії ім. А.Нежданової та Харківської державної академії культури, народну хорову капелу Бердичівського педколеджу.

Співали, але все рівно не переспівали за ці дні всього Леонтовича…

Немирівський хоровий колектив дякує начальникові відділу культури та туризму Немирівської РДА Мазуру Валерію Миколайовичу за наданий транспорт.

А ще колектив дякує завідуючій диригентсько-хоровим відділом Вінницького училища культури і мистецтв ім. М.Леонтовича Бабошиній Ользі Іванівні за надану можливість виступити на найкращій сцені області, а головне – за те, що вона добилась, аби перепусткою на такий фестиваль була не кількість учасників колективів чи його вигляд, а виконання творів нашого Леонтовича.

Не обійшлось 12 грудня без випробувань. Водій буса, який мав везти хористів, потрапив до лікарні, і за кермо, не вагаючись, сів учасник басової партії Іван Леонтійович Никитюк. За це йому велика вдячність від всього колективу.

Немирівська ДМШ