«Громадська Школа Бізнесу» запускає грант на річний супровід Вашого підприємства. Вам нададуть допомогу у формуванні бізнес-моделі, допомогу збуту товарів та послуг, консультаційну допомогу з ведення бізнесу та інше.

Заявки приймаються до 31 грудня 2017 року. Грантова програма полягає у річному супроводі зростання Вашого бізнесу - допомога у формуванні чіткої бізнес-моделі, допомога збуту товарів та послуг, консультаційна допомога з ведення бізнесу.

Щоб отримати доступ до грантової програми необхідно заповнити анкету Індекс Малого Бізнесу України. Усього в анкеті 75 запитань, які допоможуть нам підібрати для Вашого бізнесу найкращу програму розвитку.

Після заповнення анкети з Вами зв’яжеться відповідальний менеджер проекту та повідомить про наступні кроки.

Політика конфіденційності. Дані анкет будуть поширюватись лише в узагальнених показниках. Дані про компанію та учасника дослідження залишатимуться конфіденційними.

Проект “Trends of small business” реалізовується Громадською Школою Бізнесу та Клубом Ділових Людей в рамках Програми USAID “Лідерство в економічному врядуванні”.

Анкета за посиланням:

Контакти: керівник проекту “Індекс малого бізнесу” Михайло Чорний, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., www.bc-club.org.ua, тел. 0962431089

Немирівський районний центр зайнятості