Шановні судді та працівники апаратів судів!

Щорічно цього дня, 15 грудня, Україна відзначає День працівників суду. З нагоди професійного свята прийміть наші вітання і побажання добра, професійних перемог і нових досягнень!

Ваша місія почесна – забезпечувати права і свободи людини, утверджувати принципи верховенства права та розвитку України як демократичної, правової держави.

Це вимагає від працівників суду та судових органів високого рівня знань, досвіду, відданості справі, наполегливості.

Тож зичимо і надалі віддано служити закону із невичерпною енергією, наснагою та витримкою! Нехай вас завжди та в усьому супроводжує успіх!

Голова райдержадміністрації                                                  Голова районної ради

Погорелюк Ю.М.                                                                       Укринський С.В.