Уже традиційно напередодні новорічних та різдвяних свят очільники області зустрічаються зі студентами з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування для вручення іменних стипендій обласної державної адміністрації та обласної Ради.
14 грудня 2017року у приміщенні Вінницького обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Садовського 14 студентів Немирівського будівельного коледжу ВДАУ та Брацлавського агроекономічного коледжу ВНАУ отримали іменні стипендії.

Під час святкової зустрічі голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій та заступник голови обласної ради Михайло Кременюк звернулися до молоді з вітальним словом та вручили іменну стипендію і пам`ятні подарунки 20 кращим стипендіатам, які досягли значних успіхів у навчанні, спорті, творчості та громадській діяльності .Серед нагороджених відзначили студентка четвертого курсу Немирівського будівельного коледжу ВНАУ Карпову Тетяну Андріївну.
По завершенні урочистої частини заходу, всі студенти отримали солодкі подарунки та мали змогу переглянути виставу в театрі імені М.Садовського.

Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді