14 грудня 2017 року психологом Немирівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проведено тренінгове заняття на тему: "Цінність нашого життя" для учнів 8 класу Брацлавського навчально-виховного комплексу, дошкільно-навчального закладу, загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ступенів-гімназії.
Тренінг спрямований визначення та розуміння учнями своїх власних духовних цінностей, вміння адекватно реагувати на життєві випробування.

Учасники тренінгу мали змогу розібралися, що таке життєві цінності, скільки їх взагалі існує у світі, визначили власні цінності які з них основні, найважливіші і для чого вони нам у житті потрібні.
У ході заняття учні дійшли висновку, що у кожної людини цінності індивідуальні, як і відбитки пальців. Наші цінності впливають на те, як ми витрачаємо власний час та ресурси, тому усвідомлення життєвих цінностей є основою бачення власної життєвої перспективи. Не можна охопити абсолютно все чи скористатися кожною можливістю, за кожен свій вибір у житті ми будемо платити і часто ця плата буде перевищувати наші сподівання.

Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді