На днях фахівці Немирівського районного зайнятості провели семінар «Особливості зайнятості молоді» для студентів Немирівського коледжу будівництва та архітектури ВНАУ. Метою заходу було навчити студентів орієнтуватися на ринку праці, надати допомогу майбутнім фахівцям у побудові власного плану досягнення професійних цілей. Під час семінару від представника центру зайнятості молоді люди отримали інформацію про стан ринку праці та перспективи працевлаштування в регіоні.

Студенти також ознайомились із актуальними вакансіями в районі, області. Їх поінформували про послуги, які надає служба зайнятості студентській молоді та випускникам ВНЗ.

Зустріч тривала в форматі діалогу, обговорювались основні проблеми у сфері праці та зайнятості молоді, наслідки безробіття та незайнятості молодих людей. Фахівець центру зайнятості Олена Синякович розповіла студентам про особливості підготовки до зустрічі з потенційним роботодавцем, правильність презентації своїх професійних навичок та вмінь, складання резюме. З метою актуалізації особистісних ресурсів студентів, визначення їх професійно-важливих якостей, учасниками семінару запропоновано визначити «Що можна внести до досвіду роботи», і, як з’ясувалось, молоді люди мають досягнення, досвід. Фахівець центру зайнятості рекомендувала студентам глибоко проаналізувати свої здобутки і особливо ретельно слід віднестися до заповнення в резюме розділів «Досвід роботи» і «Навички». Представник служби зайнятості також порадила студентам під час їх виробничої та переддипломної практики максимально використати шанс, адже саме тоді вони можуть отримати певний досвід, оволодіти практичними навичками, а роботодавці мають можливість в цей час познайомитись з молодими людьми й побажала успіхів у досягненні професійних цілей.

Сподіваємось, набуті знання допоможуть майбутнім фахівцям знайти себе на сучасному ринку праці та самореалізуватися у професійному житті.

Немирівський районний центр зайнятості