Щиро вітаємо Вас із Днем Святого Миколая – одним з найсвітліших і найрадісніших християнських свят, що защедрує Ваші оселі радістю, світлом і добрими сподіванками.

У цей день маленькі діти з нетерпінням чекають дива. Знаючи це, Святий Миколай у ніч на 19 грудня приходить і кладе під подушку усім слухняним хлопчикам і дівчаткам чудові подарунки. За це його називають Чудотворцем.

Ми ж, дорослі, маємо подбати, щоб це свято залишило приємну згадку в душах дітлахів, посіяло зерно любові до ближнього, поваги до минулого.

Нехай Святий Миколай освятить Вас найкращими людськими чеснотами, благословить на добрі справи, принесе  злагоду  Вашим  родинам.  Хай у зимові морози зігріває вас тепле свято і Святий Миколай здійснить усі ваші бажання!

Миру Вам і добра, достатку, щастя, злагоди, благополуччя й душевного родинного затишку, світлої радості , та великої духовної благодаті,  веселого свята! Нехай Святий Миколай освятить вас і благословить Вас на добрі справи.

Голова райдержадміністрації                                                        Голова районної ради

Погорелюк Ю.М.                                                                             Укринський С.В.