18 грудня у залі засідань районної державної адміністрації та районної  ради була проведена нарада під головуванням голови райдержадміністрації Юрія Погорелюка та голови районної ради Сергія Укринського. На нараду були запрошені начальники управлінь, відділів, служб районної державної адміністрації, керівники районних служб міністерств та відомств України (за окремим списком), сільські голови, голови ОТГ, бухгалтери, завідуючі ФАПами.

Питання, що виносились на нараду:

1. Особливості утримання ланки охорони здоров’я району у 2018 році;
  2. Організація підвозу учнів та педагогічних працівників до навчальних закладів району та харчування учнів у 2018 році;
  3. Передача комунальних закладів Немирівської районної ради у комунальну власність об’єднаних територіальних громад.

Зі всіх заслуханих питань прийняті відповідні рішення.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації