14 грудня 2017 року відбулася зустріч районної Ради старшокласників «Лідер» з керівництвом району

Голова райдержадміністрації Юрій Погорелюк та перший заступник Богдан Урбанський розповіли про роботу райдержадміністрації про структуру та її завдання. Головне в роботі з людьми – це не втратити загальнолюдських цінностей та вміти вирішувати самі складні питання - націлював дітей Юрій Миколайович.

Богдан Петрович в свою чергу поділився досвідом роботи на займаній посаді та розповів  про робочі будні працівників райдержадміністрації.

Голова районної ради Сергій Укринський в діловій грі показав як відбувається перша сесія та обирається голова районної ради. Лідер – це той хто не боїться брати на себе відповідальність – ділився своїм досвідом з учнями Сергій Віталійович.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації