Відповідно  до Указу Президента України від 07 грудня 2017 року № 409/2017 головою районної ради Укринським С.В. та першим заступником голови районної державної адміністрації Урбанським Б.П. за дорученням Президента України П.Порошенка вручено посвідчення та нагрудний знак до почесного  звання  «Мати-героїня»  Патик  Наталії  Володимирівні,  жительці м. Немирів, матері, яка народила і виховує 5 дітей, старших восьмирічного віку та Рибаченко Вірі Вікторівні, жительці смт. Брацлав, яка народила та виховує 10 дітей.

З  2004 року почесне звання «Мати-героїня» та державну нагороду в Немирівському районі отримали  вже 235 багатодітних матерів.

У цих сім’ях батьки прикладають максимум зусиль для створення сприятливих умов для виховання  дітей та всебічного їх розвитку, здобуття ними освіти, розвитку їх інтелектуальних та творчих здібностей, формування в них високих духовних  цінностей, морально-етичних норм. Діти виховуються на засадах традицій української родини, де поважають і шанують старших. Діти завжди пам’ятають своє рідне гніздечко, з якого випорхнули в самостійне доросле життя і завжди звертаються за порадою до своїх батьків, повертаються до рідної батьківської оселі.

Низький уклін Вам і пошана  дорогі наші Матері-героїні за недоспані ночі, за Ваш нелегкий труд, за материнську самовідданість, за зразкове виховання  справжніх громадян нашої Держави  та захисників Вітчизни, які прикладають всі свої знання та зусилля для розбудови та процвітання рідної неньки-України.

Вдділ сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації