Майже цілий рік усі ми – і дорослі й малята з нетерпінням очікуємо зимові свята. День святого Миколая, Новий рік , Різдво , Водохреща та інші урочисті дні несуть із собою веселощі та розваги, ігри, співи, танці. З особливим нетерпінням діти чекають 19 грудня, бо свято Миколая пов’язане з подарунками та гарним зимовим настроєм.
19 грудня за підтримки Немирівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та служби у справах дітей РДА у районному будинку культури відбулась новорічна вистава під назвою «Angry Birds» (Битва за Новий рік).

На яку були запрошені заступник голови райдержадміністрації Петро Бугаков, начальники управлінь та відомст районної державної адміністрації, діти з інвалідністю, діти-сироти, позбавлені батьківського піклування, а також діти з багатодітних сімей, діти учасників АТО, діти із сімей внутрішньо переміщених.

"У цей день маленькі діти з нетерпінням чекають дива. Знаючи це, Святий Миколай у ніч на 19 грудня приходить і кладе під подушку усім слухняним хлопчикам і дівчаткам чудові подарунки .  Тож нехай Святий Миколай освятить Вас найкращими людськими чеснотами, благословить на добрі справи, принесе  злагоду  Вашим  родинам. У зимові морози зігріває вас тепле свято і здійсниться  усі ваші бажання " - сказав Петро Букаков.
Під час вистави у залі була чудова атмосфера, деяким із діток пощастило прийняти участь у різноманітних конкурсах. По закінченню вистави усі запрошені отримали солодкі подарунки та були переповнені гарним настроєм та позитивними емоціями.

Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді