19 грудня Немирівщина долучилась до загальнообласної акцїї щодо збору гуманітарної допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції на сході України.

Загалом було зібрано велику кількість продуктів, зокрема олію, цукор, картоплю, капусту, яблука, мед, сухофрукти, макаронні вироби, крупи, консерви овочеві, рибні, м’ясні, паштет, повидло яблучне, каву і чай, печиво, цукерки та іншу провізію.

Підтримати тих, котрі нині захищають територіальну цілісність держави від російського агресора долучилися Немирівська філія ПрАТ «Зернопродукт МХП», ФГ «Марусича », ФГ «Еллена», ФГ "Руренко", ТОВ "Юрковецьке", ПрАТ "Воловодівка", ФГ "Сокольвака", ФГ "РістОлексГруп", ФГ "Малахіт-ОП", ФГ "Руслів", ФГ "Райдуга", ФГ "Шевчука", ПП Літовчук М,М., діти та педагогічні   колективи Криковецької, Боблівської, Рубанської, Ситковецької, Дубовецької, Муховецької, Монастирецької, Зяньковецької, Брацлавської, Рачківської, Бугаківської шкіл.

Щиро дякуємо всім благодійникам Немирівщини, волонтерам, представникам та керівникам колективів, котрі у добрих помислах творять благі справи заради мирного і щасливого  майбутнього Української держави. Хай добрі справи повертаються до Вас сторицею.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації