Під головуванням першого заступника голови Немирівської районної державної адміністрації Урбанського Б.П. 21.12.2017 року було проведено чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На засіданні комісії розглянуто питання про посилення заходів щодо профілактики грипу та інших гострих респіраторних інфекцій.

Заслухано інформацію начальника Немирівського районного головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Ткача В.Л. та завідувача відділу організації протиепідеміологічних досліджень ВСП Немирівським міжрайонним відділом лабораторних досліджень       Яблонського М.П. щодо епідеміологічної ситуації із захворюваності на грип і ГРВІ та стану здійснення заходів по зменшенню інтенсивності епідемії грипу. Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій відмічає, що з початку осені на території району спостерігається сезонне зростання захворюваності на грип та ГРВІ. Рівень захворюваності відповідає показникам притаманним для осінньої пори року та не перевищує епідемічний поріг.

Підводячи підсумки, голова комісії підкреслив важливість вжиття заходів щодо посилення заходів профілактики грипу та інших гострих респіраторних інфекцій.

Управління економіки Немирівської районної державної адміністрації