Від щирого серця вітаємо Вас з професійним святом – Днем енергетика!
Символічно, що саме взимку, коли всі особливо потребують затишку в домівках, служителі енергії, вершителі світла і тепла відзначають своє свято. Люди, які присвятили себе енергетиці – стійкі характером, мужні і віддані обраній професії. Сьогодні неможливо уявити собі життя громадян або розвиток будь-якої галузі народного господарства без електричної енергії, яку Ви своєю наполегливою працею, відкритим серцем, щирою душею, долонями працьовитих рук доносите до кожної людини, кожного підприємства.

Ваша самовіддана праця і високий професіоналізм дозволяють вирішувати важливі завдання і для нашого району, і для всієї енергетичної галузі України. Нехай робота завжди приносить радість, задоволення і почуття гордості, а професійні успіхи йдуть поряд із особистим щастям і благополуччям. Хочеться вірити, що славні трудові традиції українських енергетиків передаватимуться наступному поколінню, стануть запорукою надійного функціонування паливно-енергетичного комплексу нашої держави в майбутньому та виведуть українську енергетику на якісно новий рівень.
Бажаю Вам впевненості у завтрашньому дні, міцного здоров'я, добра, успіхів та благополуччя Вам та Вашим сім'ям! Успіхів у трудовій діяльності та здійснення всіх творчих задумів і планів.

Голова райдержадміністрації                                                        Голова районної ради

Погорелюк Ю.М.                                                                             Укринський С.В.