22 грудня в залі засідань Немирівської районної державної адміністрації та районної ради під головуванням голови районної ради Сергія Укринського пройшла 22 сесія районної ради 7 скликання. Участь у якій взяли голова райдержадмінітрації Юрій Погорелюк, заступник голови райдержадміністрації Петро Бугаков,, заступники голови районної ради Аркадій Собченко та Михайло Мовчан, керівники управлінь та відомств райдержадміністрації, депутати районної ради, голови об’єднаних територіальних громад, сільські голови.

На засідання розглядались наступні питання:

1. Про Програму економічного та соціального розвитку Немирівського району на 2018 рік.
  2. Про внесення змін до рішення 10 сесії районної ради 7 скликання від 22 грудня 2016 року "Про районний бюджет на 2017 рік".
  3. Про районний бюджет на 2018 рік.
  4. Про зміни до основних заходів з реалізації Програми забезпечення діяльності Центру надання адміністративних послуг Немирівської районної державної адміністрації на 2017-2018 роки.
  5. Про внесення змін до Програми забезпечення поінформованості населення та сприяння розвитку інформаційного простору НЕмирівського району на 2017-2020 роки.
  6. Про внесення змін до Програми поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури, підрозділу оперативно-рятувальної служби у Немирівському районі на 2016-2020 роки затвердженої рішенням позачергової 2 сесії районної ради 7 скликання від 11 грудня 2015 року.
  7. Про внесення змін та доповнень до районної Програми покращення ефективності надання управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації соціальної підтримки малозабезпеченим та соціально вразливим верствам населення на 2017-2018 роки.
  8. Про районну Програму відшкодування витрат на надання пільг з послуг зв’язку та інших, передбачених законодавством пільг, окремим категорія громадян в Немирівському районі на 2018 рік.
  9. Про Програму інформатизації Немирівського району на 2018-2020 роки.
  10. Про Програму розвитку архівної справи у Немирівському районі на 2018-2020 роки.
  11. Про районну Програму відзначення загальнодержавних, святкових, ювілейних, памֹ’ятних та всеукраїнських дат на 2018 рік.
  12. Про затвердження кошторисної документації на поточний ремонт та –дійснення невід’ємних поліпшень частини приміщень Немирівської ЦРЛ, що перебувають в оренді ТОВ "Медичний Центр Святителя Луки" та розташовані за адресою: м. Немирів, вул. Євдокименко, 21.
  13. Про затвердження кошторисної документації на ккапітальний ремонт частини підвального приміщення районного будинку побуту загальною площею 215, 05 м.кв. для розміщення бару розташованого за адресою: м. Немирів, вул. Горького, 88.
  14. Про внесення доповнень до рішення 10 сесії районної ради 7 скликання від 22 грудня 2016 року "Про затвердження списку присяжних Немирівського районного суду".
  15. Про затвердження Положення "Про застосування системи електронних закупівель у Немирівські районні раді".
  16. Про план роботи районної ради 7 скликання на 2018 рік.
  17. Про передачу бюджетних установ, їх приміщень та майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Немирівського району у комунальну власність Немирівської об’єднаної територіальної громади.
  18. Про внесення змін до Програми розвитку архівної справи на 2015-2017 роки.
  19. Про продовження на 2018 рік терміну дії районної комплексної Програми мобілізації зусиль Немирівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Вінницькій області, органів місцевого самоврядування, інших районних служб по забезпеченню надходжень до бюджетів усіх рівнів на 2015-2017 роки.

По усіх вищезазначених питаннях порядку денного 22 сесії районної ради 7 скликання було прийнято відповідні рішення.

Відділ інформації та комунікацій з громадськісю апарату райдержадміністрації