Повідомляємо, що у зв’язку з ліквідацією Управління Національного банку України у Вінницькій області у рамках реформування регіональної мережі Національного банку України, з 01 січня 2018 року припиняється доставка кореспонденції відділеннями ПАТ "Укрпошта", адресованої Національному банку України, за адресою: вул. Соборна, 36, м. Вінниця, 21100.

Для місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, соціального забезпечення, судів та правоохоронних органів, юридичних та фізичних осіб (у т.ч. пенсіонерів та колишніх працівників Національного банку) Вінницького регіону листування з питань, що належать до компетенції Національного банку України, здійснюватиметься за поштовою адресою юридичної особи: вул. Інститутська, 9, м. Київ, 01601.

Видача довідок про офіційний обмінний курс гривні до іноземних валют, банківських металів і ціни на дорогоцінні метали в брухті та приймання декларацій про валютні цінності, доходи та майно, що належать резиденту України і знаходяться за її межами, суб’єктів підприємницької діяльності Вінницької області та м. Вінниці здійснюватиметься у м. Києві за адресою: площа Контрактова, 2-б, 2 під’їзд, тел. (044) 230-17-69 (адреса для листування: Національний банк України, вул. Інститутська, 9, м. Київ, 01601).

Управління  економіки  райдержадміністрації