Сьогодні, 26 грудня, напередодні Нового 2018 року та Різдва Христового, за доброю традицією до райдержадміністрації з привітаннями завітали вихованці дитячого музичного колективу "Джерельце" під керівництвом  Надії Запорожець. Гарні привітання та щедрівки лунали з уст дітей в адресу колективу районної державної адміністрації. Голова райдержадміністрації Юрій Погорелюк, його заступники Богдан Урбанський та Петро Бугаков щиро дякували гостям за привітання, зокрема Юрій Миколайович побажав дітям миру, любові та наснаги, гарних здобутків у навчанні, здійснення усіх мрій у Новому році.

З привітаннями до колективу звернулась директор Немирівського центру дитячої творчості Алла Мрищук та вручила новорічну листівку виготовлену руками її вихованців. Голова райдержадміністрації за гарні привітання та побажання пригостив дітей солодощами.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації