17 грудня 2017 року  в м. Вінниці був проведений Телеміст Вінниця – Індія – Львів, де всі присутні змогли поспілкуватися з Каріною Овчаренко  її мамою, лікарями, які готують Каріночку до трансплантації в м. Ченнай (Індія) з м. Немирова приїхали Класний керівник Школи інтернат Роїк Вікторія та учениці, які навчались з Каріною, вчитель НВК №2 – Оксана Багрій -Кавун,  з Вінницької обласної лікарні судинний хірург та депутат  Вінницької Обласної ради від ПП «Об’єднання «Самопоміч» Ярослав Хребтій та лікар Акхілеш Гупта (Індія) зі Львова були присутні на телемості  радник міського голови  Оксана  Рубай та керівник Благодійного Фонду «Сестри Даліли» Оксана Куліш.

Телеміст відбувся, після якого був проведений Благодійний вечір «СЕРЦЕ КАРІНИ», на якому приймали участь з Немирова  в дизайнерський показах від Katrin Fox «МЕЛОМАНІЯ», «ФРАНЦІЯ» та «ІНТЕГРОВАНИЙ ПОКАЗ» 10 дітей з особливими фізичними потребами та 12 дітей, які мали бажання також долучитися до гарної справи.  Зібрали 32000 тис. грн., які будуть перераховані з Приватбанку  на розрахунковий рахунок Наталії Овчаренко (мами Каріни) також було багато передано листів, малюнків, м’які іграшки, солодкі подарунки від  НВК №1 ім. М. Д. Леонтовича-гімназії, НВК  №2 – ліцей та  Гуньківської ЗОШ, дизайнерська прикраса «Брожка» та сумочка від Katrin Fox. Висловлюємо Щиру  подяку усім людям, які приймали участь в організації «Благодійного вечора» та Телемосту, а саме  депутату Немирівської районної ради від ПП «Об’єднання «САМОПОМІЧ» Світлані Гончарук,  дизайнеру - Катерині Подрєзовій – Вовкогон, Голові Вінницької районної організації  ПП «Об’єднання «САМОПОМІЧ» - Катерині Поджаренко та їхнім командам, які були поруч біля організаторів – це Наталя Назаренко, Віталій Темчишен, Маріна Вовкогон,  Андрію Поджаренко та Олександру Кавальову.

Також низький уклін та подяка Партнерам: Керівникам та  команді «Дитячої Планети», Благодійному фонду «Сестра Даліли» Оксані Куліш та її команді, Народному депутату Верховної Ради VIII скликання Демчаку Руслану,  Депутату Немирівської міської ради від ПП «Об’єднання «САМОПОМІЧ» Володимиру Путрашику, Директору студії «Імідж Фільм»  Сук Руслану, Директору  організації свят «Аладін» Ірині Добровольській, директору автотранспортного підприємства 10510» Миколі  Рудю, учениці НВК №1 Аліні Долованюк, керівникам та  працівникам Готелю - Ресторану «Франція».