Сьогодні, 27 грудня в залі райдержадміністрації та районної ради за участю голови райдержадміністрації Юрія Погорелюка, голови районної ради Сергія Укринського та військового комісара Немирівського районного військового комісаріату підполковника Юрія Лівкутника відбулися урочистості з нагоди вручення відзнаки Президента України "За участь в Антитерористичній операції" нашим землякам, які проявили мужність, патріотизм, відданість українському народу та зі зброєю в руках стали на оборону територіальної цілісності та суверенітету нашої держави.

Варто зазначити, що цей нагрудний знак  – відомча нагорода, яка вручається військовим, що брали безпосередню участь у бойових зіткненнях в зоні проведення антитерористичної операції на сході України, боронили українську землю від російсько-терористичних військ.

«Дуже хотілося б, щоб більше ніхто і ніколи на українській землі не проходив випробувань, які витримали і подолали ці хлопці. Приношу щиру вдячність бійцям за мужність, бажаю міцного здоров’я та життєвих гараздів", - говорив Юрій Погорелюк.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату радержадміністрації