На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 30 листопада 2017 року № 860 “Про заходи щодо проведення в області новорічних та різдвяних свят ”  26 грудня 2017 року в Обласному українському академічному музично – драматичному театрі ім. М.Садовського відбулося обласне свято новорічної ялинки, в якому прийняли участь і діти з Немирівського району, з числа тих, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Діти приймали найщиріші вітання та солодкі подарунки до новорічних та різдвяних свят від голови обласної державної адміністрації Коровія В.В., Діда Мороза та Снігуроньки. Малюки грали  у веселі ігри, приймали участь у різноманітних конкурсах, розповідали вірші Святому Миколаю, приймали участь у майстер – класах,  а потім Дід Мороз та Снігуронька подарували малятам новорічну казку “Аліса в країні чудес”. Дитячі оченята світилися радістю та захватом від неперевершеної гри акторів та і від  самого новорічного свята.

Після вистави діти побували біля головної ялинки м.Вінниці та відвідали новорічну ярмарку.

Задоволені та з масою вражень від новорічного свята діти повернулися до рідних домівок.

Відділ сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації