Перший заступник голови районної державної адміністрації Урбанський Богдан Петрович 26 грудня 2017 року провів нараду щодо підсумків роботи управління економіки у 2017 році та планів роботи на 2018 рік.

На нараді начальник управління економіки Яхно О.М. прозвітував про досягнуті результати в економічній сфері, сфері житлово-комунального господарства та інфраструктури, цивільного захисту, роботи Центру надання адміністративних послуг.

Богдан Урбанський зазначив: "Пріоритетні напрямки роботи на 2018 рік, а саме: покращення інвестиційного клімату району та залучення інвестицій; активного залучення територіальних громад до участі у конкурсах та грантах; забезпечення економічного розвитку району; посилення організаційної роботи з органами місцевого самоврядування щодо будівництва та реконструкції водогонів, ремонту автомобільних доріг, проведення заходів з благоустрою, впровадження в районі роздільного збору та сортування твердих побутових відходів; посилення роботи в сфері цивільного захисту; розширення переліку адміністративних послуг та підвищення якості їх надання".

Управління економіки райдержадміністрації