Відзначення новорічних свят на Немирівщині розпочалось з привітання трудових колективів, організацій, установ, керівників та працівників райдержадміністрації, районних служб та районної ради, працівниками культури та аматорами сцени.

29 грудня 2017 року в залі засідань райдержадміністрації та районної ради, творчий колектив районного Будинку культури теплими новорічними побажаннями, щедрівкам та колядками привітали керівників та працівників райдержадміністрації та районної ради.

«Хай благословенною і благотворною буде Ваша праця задля подальшого розвитку в ім’я процвітання Української держави!» - з такими побажаннями звернулися до присутніх артисти.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації