Сьогодні, 29 грудня працівників  Немирівської центральної лікарні та Центру ПМСД вітали з наступаючими Новим роком та Різдвом Христовим. Від імені голови райдержадміністрації колективи прийшов привітати його перший заступник Богдан Урбанський. “Прийміть щирі вітання з наступаючим Новим роком та слова вдячності за вашу щоденну працю, , адже саме від вас залежить здоров’я наших мешканців - від малечі до людей поважного віку.

Тож нехай 2018 рік принесе країні мир, а вам тільки приємні зміни, вірних друзів, сонячне світло в душі, багато добра, любові й благополуччя! Від душі бажаю щасливих посмішок, радості і щастя. Нехай кожен день буде наповнений тільки добрими подіями і, звичайно, здоров’ям!" - сказав Богдан Урбанський".

Зі словами вітання до присутніх звернувся й головний лікар ЦРЛ Павло Ткачук, звертаючись до колективу, подякував за спільну працю, а владі району - за підтримку перетворень у районній лікарні.

Творчі подарунки та святковий настрій в цей день медикам подарували працівники районного будинку культури.

Відділ інформатизації та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації