29 грудня відкривати головну ялинку міста та запалювати на ній яскраві вогники прийшло багато дорослих, школярів, найменших немирівчан та мешканців району . Вони не зважали на зовсім не зимову погоду, додому ніхто не розходився, адже всі чекали святкового дійства.  Святкування розпочалось  флешмобом  в якому взяли участь найменші гості свята.

Найпершими з імпровізованої сцени усіх присутніх привітав Дід Мороз та Снігуронька.

До відкриття ялинки долучились перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Урбанський, голова районної ради Сергій Укринський та голова Немирівської ОТГ Віктор Качур.

"Для кожного з нас рік, що минає, був непростим та водночас багатим на пам’ятні події. Він був сповнений напруженої праці, звершень, пошуку правильних рішень та результатів. Бажаю вам, щоб Різдвяні свята були радісними, а рік новий – багатим на успіхи. Щедрою на здобутки нехай буде життєва дорога, а в родині завжди панують злагода, любов і достаток. Здоров’я, натхнення та Божого благословення вам і вашим рідним!" – побажав Богдан Урбанський.

Згодом, вже традиційно, для маленьких немирівчан  підготували сюрприз всім бажаючим вручили солодкі подарунки. Батьки і діти утворили справжній затор по дорозі до солодких подарунків.

Свято для присутніх продовжили дарувати аматори сцени Немирівщини.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації