Щедрувати та дарувати новорічниі музичні подарунки на передодні Нового 2018 року  у колективі райдержадміністрації вже стало доброю традицією. Тож вирішили не відходити від звичаю і школярі НВК №2.

Очільник райдержадміністрації Юрій Погорелюк подякував маленьким щедрувальникам за привітання, які наповнили душі присутніх добром, радістю та жагучою вірою в світле майбуття. Керівник району щедро обдарував дітей солодкими подарунками та побажав їм здійснення найзаповітніших мрій і сподівань.

Закінчилось свято Щедрого вечора спільним фото на пам'ять, а веселі щедрувальники поспішили далі привітати й інших немирівчан.

Відділ інформаційної діяльності та комункацій з громадськістю апарату райдержадміністрації