Прийміть наші найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!
Бажаємо щоб Різдвяна зоря запалила у Ваших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії !

Бажаємо Вам І Вашим родинам бути здоровими і щасливими, багатими і веселими, життєрадісними і усміхненими.

Бажаємо, щоб у Новому році Ви зробили все те, про що так давно мріяли. Віримо, що у наступаючому році Ви відчуєте турботу з боку колег, тепло друзів та близьких.
Нехай Ваші серця будуть зігріті любов’ю і теплом, домівки повняться добром, радістю та Божим благословінням, а очі світяться щастям.
Нехай з останніми хвилинами старого року Вас покинуть турботи та негаразди, а Новий, 2018 рік, буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та перемоги.
Нехай ці свята вісники оновлення, мрій і сподівань принесуть Вам і Вашим родинам, добро, мир і достаток.
Нехай новий 2018 рік принесе всім нам успіхи у добрих починаннях, впевненість у завтрашньому дні, злагоду і єднання. Хай Новий рік і Святе Різдво увійдуть до кожної домівки добрими, щедрими і радісними.

В цю зимову пору, коли торжествують Небо і Земля, коли українську землю чарує багатоголосся різдвяних колядок, бажаємо Вам, дорогі земляки, міцного здоров'я, мирного неба, душевного спокою, добробуту і щастя.

Різдвяна зірка знову сходить над землею, сповіщаючи нам про народження Божого Дитяти. Нехай маленький Ісус благословить кожну родину вірою і надією, радістю і любов'ю. А нашу Вітчизну щасливим, а головне мирним життям, впевненим поступом до європейського розвитку та процвітання!

Щасливого Вам Нового року і веселого Різдва!

Голова районної державної   адміністрації                                  Голова районної ради

Ю.М.Погорелюк                                                                              С.В.Укринський