Виїзний прийом громадян керівництвом Відділу у Немирівському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області
Шановні громадяни Немирівського району, просимо звернути увагу на те, що:
начальником Відділу у Немирівському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області КОРОСТЕНЬ Юлією Петрівною буде проводитись особистий виїзний прийом громадян 09 cічня 2018 року з 10.00 до 12.00 год.

Прийом буде проводитись в приміщенні Вовчоцької сільської ради Немирівського району;
заступником начальника Відділу у Немирівському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області ОСТАПЕНКО Оксаною Миколаївною буде проводитись особистий виїзний прийом громадян 10 грудня 2018 року з 10.00 до 12.00 год в приміщенні Сокілецької сільської ради Немирівського району.
Додаткова інформація за тел. 2-07-34.

Відділ у Немирівському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області