Немирівський районний центр зайнятості  звертає Вашу увагу на необхідність подання звітності, до 1 лютого 2018 року,  для тих підприємств, установ, організацій, в яких середньооблікова чисельність штатних працівників за попередній календарний рік складала 20 і більше осіб. Звітність подається відповідно до ст.14 Закону України «Про зайнятість населення» та наказу Міністерства соціальної політики України від 16 травня 2013 року №271 «Про затвердження Порядку надання роботодавцями територіальним органам Державної служби зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню».

За довідками та консультаціями звертатись в каб. № 2  Немирівського районного центру зайнятості або за телефоном  2-37-55,  2-14-88.

Немирівський РЦЗ