11 січня 2018 року в районному будинку культури відбулось засідання координаційної рада з питань безпечної життєдіяльності населення. У засіданні взяли участь члени координаційної ради, керівники підприємств, установ та організацій району.

На нараді розглядались питання охорони праці, виробничого травматизму та пожежної безпеки на підприємствах, установах та організаціях району. Перед присутніми виступили представники районних служб:

заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації - Коваленко В. М., страховий експерт відділення управління ВД ФСС України у Вінницькій області - Пашенько С.М. та начальник ВОЗ НС та ЗЦЗ ДПЧ -13 м. Немирів Немирівського району - Войчук С. В.

Також було заслухано керівників підприємств на яких впродовж 2017 року трапилися нещасні випадки виробничого характеру.

На засідані керівники даних підприємств прозвітували про виконання заходів запропонованих комісіями з розслідування несчасних випадків.

Управління УСЗН