Державна прикордонна служба України проводить набір на військову службу за контрактом громадян України у віці від 18 років  до структурних підрозділів охорони кордону (Вінницька та Одеська області). Військова служба за контрактом передбачає стабільне грошове забезпечення, пільги, соціальний захист військовослужбовцю та членам його родини визначений законодавством України.

Перелік спеціальностей:

Інспектор прикордонної служби, дільничний інспектор прикордонної служби, кінолог, водій (BC, BCD), моторист, матрос, рульовий, зв’язківець, оператор РЛС (ПРС, СОЕС), фельдшер, кухар.

Звертатись за адресою Вінницька обл., м. Могилів-Подільський, вул. Острівська буд.2.

Телефони: (067) 906 96-56, (093) 739 76 00. Сайт в мережі Інтернет: www.kontakt.vn.ua