Під головуванням першого заступника голови Немирівської районної державної адміністрації Урбанського Б.П. 16.01.2018 року проведено чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На засіданні комісії розглянуто питання щодо стану пожежної та техногенної  безпеки в населених пунктах та об’єктах різних форм власності району.

Заслухано інформацію начальника відділення організації запобігання надзвичайним ситуаціям та заходів цивільного захисту ДПРЧ №13 м. Немирів Войчука С.В. щодо стану пожежної та техногенної безпеки на об’єктах району та в житловому секторі. Також розглянуто графік проведення технічних перевірок та обслуговування апаратури оповіщення на 2018 рік.

Підводячи підсумки, голова комісії підкреслив важливість вжиття практичних заходів направлених на запобігання виникнення пожеж, попередження травмування та  загибелі людей на пожежах.

Управління економіки Немирівської районної державної адміністрації