Службa aвтомобільних доріг повідомляє, що внaслідок погіршення погодних умов у південно-східних рaйонaх Вінницької облaсті, з 00:00 години 18 січня, введено тимчaсове обмеження руху для водіїв бaгaтоосних трaнспортних зaсобів.

Станом на 9 ранку обмеження діють:

Від м.Немирів в сторону Ямпільського, Бершадського, Чечельницького, Тульчинського районів.

- а/д Р-08 «Немирів – Ямпіль», км 0 - 118+500 (від Немирова до Ямполя);

- а/д Р-33 «Вінниця - Турбів - Гайсин - Балта - В. Михайлівка», (від м. Гайсин до кордону з Одеською областю);

- а/д Р-36 «Немирів - Могилів-Подільський», км 0 - 107+052 (від м. Немирів до м. Могилів-Подільський);

- а/д Р-54 «Краснопілка - Теплик - Бершадь – Саврань», км 0 - 107+500 (від а/д М-12 до кордону з Одеською областю);

- а/д Т-02-02 «Могилів-Подільський - Ямпіль - Бершадь – Умань» від м. Могилів - Подільський до кордону з Черкаською областю.

Про подальші зміни в русі буде повідомлено додатково.

Станом на 11:00 год. 18 знято обмеження руху на а/д Р-08, Р-33, Р-36, Р-54.

Обмеження на а/д М-12 від Немирова до кордону з Черкасько областю та на а/д Р-33 від Тростянця до кордону з Одеською областю продовжують діяти.

Нагадаємо, що  через рясні опади у Вінницькій області одразу 7 вантажних автомобілів застрягли у заметах.

Вiнниця.info