1.Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Брацлавська селищна рада, 22870, смт Брацлав, вул. Незалежності (Енгельса), 30.

2.Підстава для проведення конкурсу: рішення 7 сесії 7 скликання Брацлавської селищної ради від 15 червня 2016 року № 170.

3.Місце і час проведення конкурсу: Виконавчий комітет Брацлавської селищної ради, 22870, смт Брацлав, вул. Незалежності (Енгельса), 30.

Дата проведення конкурсу – 23.02.2018 року 10 годин 00 хвилин.

Прізвище, посада та номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами конкурсу: Марчук А О. – заступник селищного голови, тел. 51 4 42, 097 465 53 43.

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

• Реєстрація учасників конкурсу в Єдиному державному реєстрі юридичних та фізичних осіб – підприємців.
  • Наявність матеріально-технічної бази для збирання та перевезення твердих побутових відходів, що утворюються у житловій забудові та на підприємствах, в установах, організаціях на території ОТГ.
  • Наявність працівників відповідної кваліфікації в кількості достатній для надання послуги з збирання та вивезення твердих побутових відходів.
  • Вартість послуги з вивезення побутових відходів.
  • Досвід роботи з надання послуги.
  • Відсутність заборгованості по сплаті податків і зборів, передбачених законодавством України.

Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення побутових відходів:

• площа ОТГ – 52,16 км. кв.
  • установи, підприємства, організації та інші об’єкти утворення твердих побутових відходів
  • багатоквартирні житлові будинки;
  • будинки приватного сектору;
  • вулиці, провулки, площі, сквери, місця відпочинку ОТГ;
  • відстань від межі міста до полігону ММВ – 2 км.

Характеристика під’їзних шляхів: асфальтно-бетонні, ґрунтові.

Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій: конкурсна пропозиція подається особисто або надсилається поштою до виконавчого комітету Брацлавської селищної ради, 22870, смт Брацлав, вул. Незалежності (Енгельса), 30.

Кінцевий термін подання  -  12 годин 00 хвилин 21.02.2018 року.

У разі надсилання конкурсної пропозиції поштою, в конверті з описом повинна міститися окремо заява, документація та окремо запечатаний і скріплений печаткою учасника конверт з конкурсною пропозицією.

Місце і способи отримання конкурсної документації: Виконавчий комітет Брацлавської селищної ради, 22870, смт Брацлав, вул. Незалежності (Енгельса), 30, протягом трьох робочих днів після надходження від учасника заявки про участь у конкурсі, особисто або надсилається поштою.

Перелік документів, які подаються учасником конкурсу для підтвердження відповідності учасника встановленим кваліфікаційним вимогам:

• заяву на участь у конкурсі;
  • витяг з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України із зазначенням видів діяльності підприємства або свідоцтво про державну реєстрацію підприємства;
  • копію Статуту підприємства;
  • фінансову звітність підприємства за останній звітний період;
  • довідку з податкової служби про відсутність боргових зобов’язань, дійсна на день проведення конкурсу;
  • інформацію про обсяги надання послуг зі збирання та перевезення твердих побутових відходів за останній рік та досвід роботи з надання послуг з перевезення побутових відходів;
  • інша інформація, яка подається за бажанням учасника конкурсу і характеризує здатність підприємства надавати якісні послуги з вивезення твердих побутових відходів (впровадження роздільного збору, інформація про наявність на підприємстві диспетчерської служби тощо).

Усі документи, які надані для участі у конкурсі, мають бути підписані уповноваженою особою та завірені печаткою підприємства та подаються претендентом у закритому конверті (пакеті), з поміткою «Заява на участь у конкурсі».

Конверти з конкурсними пропозиціями, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розкриваються і повертаються учасникам конкурсу.

Роз’яснення щодо оформлення документів для участі в конкурсі, детальної інформації про характеристики об’єкта конкурсу можна отримати в робочі дні з 8-00 до 12-00 та з 13-00 до 17-00  за адресою:

Прізвище, посада та номер телефону особи, в якої можна ознайомити­ся з умовами конкурсу:

Марчук А. О. - заступник селищного голови,
тел.51-4-42, 097 465 5343.