На виконання розпорядження голови облдержадміністрації В. Коровія від 11 січня 2018 року № 15 "Про проведення виставки-продажу "Купуй Вінницьке" у Вінницькій торгово-промисловій палаті під час Міжрегіональної спеціалізованої виставки "Продіндустрія" та виставки –продажу "Купуй Вінницьке" з 21-23 лютого 2018 року будуть підведені підсумки та проведене нагородження переможців обласного конкурсу "Краща торгова марка Поділля-2018", який проводиться за підтримки обласної державної адміністрації.

Найуспішніші торгові марки нагороджуються Дипломом переможця та Сертифікатом на право використання в рекламно-інформаційних цілях маркування своєї продукції як "Краща торгова марка Поділля" протягом 2018 року.

Запрошуємо до участі у виставці-продажу підприємства району переробної промисловості, сільськогосподарські товаровиробники та підприємства торгівлі.

Для підтвердження участі в конкурсі необхідно заповнити анкету номінанта конкурсу із відповідними додатками та до 01 лютого 2018 року надати в Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації (Хмельницьке шосе, 7, кім. 805).

Участь у конкурсі безоплатна.

Анкета номінанта конкурсу з відповідними додатками в електронному вигляді додається.

Управління економіки райдержадміністрації