Шановні немирівчани!

День 22 січня ввійшов до національного календаря, як велике державне свято - День Соборності України.

Саме цього дня було урочисто проголошено акт злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Ці історичні факти показали безсилля будь-яких спроб роз’єднати Український народ, протиставити українців один одному.

Ідея соборності України була і є однією з найзаповітніших мрій українців протягом довгих років. Сьогодні нас розділяють різні епохи, але об’єднують однакові прагнення.

Як і колись, так і тепер український народ знову відстоює ідею єдності, соборності та цілісності держави. В цей надзвичайно важкий час на всіх нас лежить величезна відповідальність – вистояти й утримати нашу соборність і незалежність.

Зичимо усім нам злагоди, сил та натхнення, успіхів у роботі на благо нашої вітчизни! Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртують нас для здійснення високої мети – щасливого і гідного життя, процвітаючої, могутньої соборної України.

Зі святом Соборності!

Голова районної державної адміністрації                          Голова районної ради

Ю.М. Погорелюк                                                                   С.В. Укринський