22 січня вже традиційно Україна святкує День Соборності України – возз'єднання ЗУНР та УНР, яке відбулось 100 років тому.

Повертаючись до історії, пригадаємо, що 22 січня 1919 року в Києві на Софійській площі було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки в Єдину Україну.

Сьогодні, з нагоди свята відбулось покладання квітів до комплексу поховань загиблих воїнів у місті Немирів . Участь у заходах взяли перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Урбанський, заступник голови районної ради Аркадій Собченко, заступник Немирівського міського голови Іван Дзюбак.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації