Лише минулоріч народний депутат України Руслан Демчак допоміг людям та територіальним громадам Немирівщини більше, ніж на вісім мільйонів гривень. Саме така сума державних коштів була введена за сприяння народного обранця на розвиток інфраструктури району. Це свідчить, що саме рідна для нього земля є під особливою опікою.

Перелік добрих справ депутата досить широкий і вагомий, але особливе піклування над найменшими громадянами району – у нього на першому місці. Днями Руслан Євгенійович побував з візитом у тих  навчальних і дошкільних закладах, яким наприкінці року допомагав у програмі теплозбереження та ремонтів.

У супроводі керівників району –  голови райдержадміністрації Юрія Погорелюка, голови райради Сергія Укринського, а також свого помічника-консультанта Віктора Марухна спочатку побував у Брацлаві, де відвідав дитячий садочок, заміна віконних блоків «Ромашки»  обійшлася у 361 тисячу гривень. У приміщенні суттєво потеплішало, що не може  не радувати як найменших мешканців селища, так і дорослих.

Далі був огляд місцевої школи №1. Вікова споруда віднедавна має не лише відремонтований дах, але й нові вікна, які обійшлися у півмільйона гривень. Школа стала більш привабливішою ззовні, проте і внутрішнє наповнення викликає повагу – тут навчаються найталановитіші учні під опікою найталановитіших педагогів.

У садочку та школі Руслан Демчак спілкувався з дітьми, освітянами та вихователями, відповідав на запитання і пообіцяв, що допомагатиме й надалі.

Варто наголосити, що будь-які проекти, які на Немирівщині реалізовує Руслан Євгенійович, можливі лише за співпраці усіх гілок влади. Він бачить майбутнє району (та й не тільки Немирівського) у консолідації його мешканців на розвитку та процвітанні своєї малої батьківщини. У Чукові, наприклад, завдяки мудрим рішенням садочок «Колобок» має новий дах, який обійшовся майже у 300 тисяч гривень, а школа отримала нові парти.

Саме таку суму витратили і в  Сокільці. Місцева школа, яка збудована у самому центрі села, змінилася до невпізнанності. Тут утеплили фасад та поміняли вікна, тому цієї зими під час навчального процесу діти сміливо знімають верхній одяг, відповідно, набагато рідше хворітимуть.

Обираючи представника у різні рівні рад, виборці довіряють йому представляти та відстоювати свої інтереси. Від того, як працює депутат, які він приймає рішення - залежить розвиток та благополуччя громадян. У Гуньці обранця зустрічала ще одна школа з білосніжними теплими вікнами – це чергове його і особливе старання. А в Ковалівці дирекція та педагоги провели Руслану Демчаку екскурсію, показували теплі і світлі класи, розповідали про історію школи і знайшли чимало доречних слів за проявлену увагу до юних громадян – близько сотні нових пластикових вікон у школі оновили за пів мільйона гривень. Парламентар дуже порадів, що саме у цьому навчальному закладі змогли так оптимально використати кошти, при цьому, закупивши у виробника якісні вікна, хоча буває і навпаки – на меншу кількість витрачається чи не удвічі більше.

Зазвичай, чимало звернень громадян до свого депутата стосуються виділення матеріальної допомоги. В умовах погіршення соціально-економічної ситуації в країні і зростання цін на товари та послуги зростає, нажаль, і кількість людей, чий рівень життя знижується з дня на день. Збільшується, у тому числі, й вартість медикаментів, і багатьом стає не під силу самостійно оплатити дороге лікування або операцію. Багато відвідувачів депутатської громадської приймальні, яка знаходиться в адміністративному приміщенні райради та райдержадміністрації, просять саме про таку допомогу. Приймає їх помічник-консультант Віктор Марухно. Як відомо Віктору Петровичу, до подібних прохань Руслан Євгенійович ставиться з особливою увагою. Але якщо це стосується не тільки конкретних людей, а й усієї територіальної громади, то відгукуватися на прохання про допомогу – його найперший обов’язок. Сила його добрих справ – у мудрості прийнятих рішень.