24 січня 2018 року на території  Ковалівської об'єднаної територіальної громади було проведено виїзну акцію центру зайнятості, в межах якої відбулась міні-ярмарка вакансій за участю представників Немирівського райвійськкомату – презентація військової  служби за контрактом, ТОВ «ЛВН Лімітед»-презентація вакансій підприємства, Немирівського бюро безоплатної правової допомоги – надання консультацій заступником начальника бюро.

Працівники центру зайнятості поінформували присутніх про вакансії, режим роботи та соціальні гарантії на підприємстві Вінницька філія ТОВ «Фуджікура Аутомотів Львів Україна», яке розпочинає виробництво та створює нові робочі місця в м.Немирові. Крім того, присутні мали змогу ознайомитись з пропозиціями роботи у інших роботодавців району та області (найбільша їх кількість в м.Вінниці та Ладижині) та можливостями служби зайнятості щодо надання послуг пошукачам роботи, в тому числі  використання порталу «Труд», інших сайтів з пошуку роботи, сучасного сервісу «Електронна черга» для резервування часу в спеціалістів центру зайнятості.

В рамках виїзної акції фахівцями Немирівського районного центру зайнятості проведено профорієнтаційний захід із старшокласниками у Ковалівському НВК: ЗОШ – ліцей. Учнів ознайомлено з формулою вибору професії: «Хочу. Можу. Треба», надано інформацію щодо сучасних професій, затребуваних на ринку праці, про актуальні напрямки професійної діяльності, про профдіагностичне тестування, яке допоможе професійно визначитися, зважаючи на індивідуальні характеристики особистості.

Фахівець з профорієнтації районного центру зайнятості розповіла дітям про можливі шляхи здобуття професії, умови вступу на навчання та про подальший розвиток професійної кар′єри за обраною професією. З метою визначення професійної спрямованості випускників, проведено діагностичне тестування за спеціалізованими методиками. Сподіваємось, що захід допоможе школярам з вибором сфери професійної діяльності, яка відповідатиме їх інтересам і умовам ринку праці.

Немирівський РЦЗ