Рік тільки розпочався, а вже в Україні зареєстровано випадки захворювання ботулізмом від споживання риби придбаної в магазині.

Ботулізм часом виникає після споживання солоної, в’яленої, копченої й маринованої риби частикових порід(оселедець, карась, окунь та ін.) домашнього виготовлення.

Дуже небезпечні балики і солона риба осетрових та лососевих порід, які продають приватні особи.

Такі люди нерідко вдаються до заборонених методів вилову риби, порушують правила обробки її ( тривале зберігання з не видаленим кишечником, засолювання в теплі)

Ботулізм - це найтяжче харчове отруєння бактеріального походження. Збудник ботулізму здатний розмножуватися й утворювати надзвичайно сильну отруту майже при цілковитій відсутності повітря. Бацили ботулізму дуже поширені в зовнішньому середовищі. Вони постійно перебувають у вигляді спор у грунті . З грунту спори ботулізму потрапляють на овочі, фрукти, гриби, а в грунт вони заносяться з гноєм тварин і випорожненнями людини.

Інкубаційний період триває 6-8 годин.  Іноді до 9 днів. Чим  коротше інкубаційний період, тим тяжче перебіг хвороби. Захворювання на ботулізм починається раптово і гостро з відомими ознаками харчового отруєння. І тільки через деякий час проявляються «специфічні ознаки», «сітка», і «туман» перед очима, двоїння предметів, сухість слизових оболонок, відчуття в горлі «грудки», розлад мови.

В заключному періоді захворювання головним симптомом є розлад дихання, тобто від паралічу дихального центру настає смерть, якщо не буде своєчасно введена сиворотка.

Тому якщо після вживання консервованої продукції, солоної, в’яленої  риби, паштетів домашнього виготовлення і не тільки, у вас з’явилась  хоч одна з таких ознак, не зволікайте, негайно звертайтеся за допомогою до лікаря.

Немирівський міжрайонний відділ  лабораторних досліджень»  МОЗ України у Вінницькій області