26 січня 2018 року психологом Немирівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проведено тренінгове заняття на тему: "Протидія булінгу в дитячому середовищі" для учнів 7, 8- х класів Немирівського навчально – реабілітаційного центру.
Мета тренінгу – формувати нетерпимість до проявів агресії, розвивати співчутливе ставлення до жертв насилля, розвивати навички безпечної поведінки з метою попередження насильства серед дітей.

Під час тренінгу учні ознайомились з поняттям булінг та його видами; навчились розпізнавати де піддражнювання, а де булінг. Визначили як цькування і агресія позначається на людині, яка його зазнає; розробили власну стратегію подолання булінгу та з'ясували до кого можна у разі потреби звертатися по допомогу.

Немирівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді