З 20 по 28 січня в районному спортивному комплексі проходив Чемпіонат Немирівького району з футзалу сезону 2018 року, в якому брали участь одинадцять команд з  шести населених пунктів району (м. Немирів, смт. Брацлав, с. Ометинці, с. Ковалівка, с. В.Бушинка, с. Мухівці).

В першому раунді змагань команди за допомогою жеребкування були розбиті на три групи, де зіграли 20-21 січня по коловій системі.

По дві кращих команди з кожної групи продовжили участь в чемпіонаті вже на стадії  півфіналу. Матчі відбулись 27 січня. В запеклій боротьбі визначилась четвірка фіналістів.

28 січня з десятої години ранку розпочалась кульмінація всього Чемпіонату району з футзалу. Фінал, в якому брали участь команди ФК «Немирів», ФК «Дружба»(збірна команда сіл Ковалівки та Чукова), ФК «Роксана» (с. Ометинці) та ФК «Роксана-2» (с. Ометинці) виявився, як і очікувала численна аудиторія футбольних любителів, напрочуд цікавим.

В результаті фінальних баталій почесне четверте місце посіла команда з м. Немирів, третє місце залишилось за об’єднаною командою з Ковалівки та Чукова. Срібним призером змагань стала команда ФК «Роксана-2», яка в запеклій боротьбі виборола друге місце, а переможцем Чемпіонату Немирівського району з футзалу сезону 2018 року стала команда ФК «Роксана», яка перемогла всіх учасників фіналу та поправу посіла найвищу сходинку п’ядесталу пошани. Склад ФК «Роксана»: Козаченко Артем, Бондарчук Сергій, Чукань Костянтин, Антіпов Олексій, Браславський Ярослав, Дзіміна Віталій та капітан команди Костенко Максим.

Команди переможці були нагороджені пам’ятними кубками та медалями.

Управління сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації