Нещодавно в залі засідань райдержадміністрації під головуванням голови райдержадміністрації Юрія Погорелюка та голови районної ради Сергія Укринського відбулась нарада за участю начальників управлінь, відділів, служб районної державної адміністрації, керівників районних служб міністерств та відомств України сільських голів, голів ОТГ.

Під час засіданя розглядались наступні питання:

Про заходи з впровадження медичної реформи у Немирівському районі. Доповідали головний лікар Немирівської ЦРЛ Павло Ткачук, головний лікар Центру ПМСД Василь Божко, головний лікар Неммирівської міської ПМСД Вадим Чернега.

Про співпрацю з територіальними громадами району в організації навчального процесу в 2017 – 2018 навчальному році , начальник відділу освіти РДА Валентина Чега.

Актуальні питання запровадження роздільного збору твердих побутових відходів у зв’язку з набуттям чинності норм статті 32 ЗУ «Про відходи» в частині заборони захоронення неперероблених побутових відходів, проінформував завідувач сектора розвитку інфраструктури та ЖКГ управління економіки РДА Микола Доценко.

Про погашення заборгованості по виплаті компенсації особам, які надають соціальні послуги відповідно до постанови КМУ від 24.04.2004 року № 558, та пільгове перевезення пасажирів, доповів заступник начальника управління соціального захисту населення РДА Віталій Коваленко.

Про затвердження державних програм в об’єднаних територіальних громадах та про планування коштів для оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки та проживають на території об’єднаних територіальних громад проінформувала начальник відділу сім’ї, молоді та спорту РДА Валентина Астаніна.

Підсумки наради підвів голова райдержадміністрації Юрій Погорелюк.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації