Під головуванням першого заступника голови Немирівської районної державної адміністрації Урбанського Б.П. 01.02.2018 року проведено чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На засіданні комісії розглянуто питання щодо стану справ з утримання захисних споруд цивільного захисту на території району та проведення їх технічної інвентаризації.

Заслухано інформацію начальника Немирівського районного сектора ГУ ДСНС у Вінницькій області Довгого Олександра Петровича щодо стану готовності захисних споруд цивільного захисту для використання за призначенням та щодо виготовлення балансоутри-мувачами захисних споруд документів необхідних для формування наглядових справ.

Також, розглянуто та затверджено комплексний план організаційних та практичних заходів щодо підготовки та пропуску льодоходу, повені і паводків у 2018 році на території Немирівського району.

Підводячи підсумки, голова комісії підкреслив важливість вжиття практичних заходів направлених на підготовку до пропуску можливого льодоходу, повені і паводків.

Управління економіки Немирівської районної державної адміністрації