8 лютого о 10.00  в залі засідань Немирівської районної державної адміністрації відбудеться засідання колегії райдержадміністрації. На порядку денному будуть розглянуті наступні питання:

1. Трансляція відеоролика «Вінниччина 2017: від викликів до конкретних справ».

2. Про підсумки соціально-економічного розвитку району за 2017 рік та завдання на 2018 рік за картою пріоритетів і цілей Немирівської районної державної адміністрації.

3. Про підсумки виконання місцевих бюджетів у 2017 році та завдання по забезпеченню їх виконання у 2018 році.

4. Про роботу Центру надання адміністративних послуг.

Участь в колегії візьмуть перший заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Петрович Гижко, голова Немирівської районної ради Сергій Віталійович Укринський, члени колегії районної державної адміністрації, сільські голови, голови ОТГ, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники районних служб міністерств та відомств України (за окремим списком), голови постійних комісій районної ради, керівники установ та організацій району (за окремим списком), представники ЗМІ.