8 лютого 2018 року відбулося засідання колегії Немирівської районної державної адміністрації в якій взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Петрови Гижко, голова районної державної адміністрації Юрій Миколайович Погорелюк, голова Немирівської районної ради Сергій Віталійович Укринський, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники районних служб міністерств  та відомств України, голови постійних комісій районної ради, керівники установ та організацій району, голови об'єднаних територіальних громад району, сільські голови.

Перед тим, як розпочати  роботу колегії,  перший заступник голови облдержадміністрації, голова Немирівської районної ради та всі присутні привітали Юрія Миколайовича Погорелюка з днем народження.

Робота колегії розпочалася з перегляду відеоролика "Вінничина 2017: від викликів до конкретних справ", в якому були висвітлені основні досягнення та здобутки області за 2017 рік.

Очільник району прозвітував про підсумки соціально-економічного розвитку району за 2017 рік та завдання на 2018 рік за картою пріоритетів і цілей Немирівської районної державної адміністрації. Звіт був продемонстрований у новому форматі, присутні могли не лише почути результати роботи, а й побачити їх під час презентації слайдів.

Про підсумки виконання місцевих бюджетів у 2017 році та завдання по забезпеченню їх виконання у 2018 році доповів начальник фінансового управління райдержадміністрації В.М.Яремко.

Головний лікар Немирівської районної лікарні П.В.Ткачук та головний лікар Центру ПМСД В.Б.Божко проінформували про заходи з впровадження медичної реформи у Немирівському районі. Вони наголосили, що основним завданням наразі є переведення закладів охорони здоров'я з комунальних в комерційні неприбуткові підприємства, а також забезпечення їх відповідною комп'ютерною технікою та безперебійним доступом до інтернету.

Андрій Гижко підвів підсумки колегії та оцінив роботу райдержадміністрації позитивно, але наголосив, що попереду ряд завдань з впровадження реформи децентралізації, яка є самою складною: "Вже протягом трьох років діє Закон України "Про добровільне об'єднання територіальних громад", за цей період часу в Немирівському районі утворено 6 ОТГ, загалом по Україні 684 ОТГ, не всі сільські ради увійшли до новостворених громад, а процедура остаточного об'єднання невідворотна. Реформування освітньої та медичної галузей не менш важливі. Якість освіти, створення опорних шкіл,  вдосконалення надання медичних послуг та покращення матеріальної бази медичних закладів сьогодні є ключовими питаннями", зазначив перший заступник.

Також Андрій Петрович наголосив на потребі удосконалення поводження з твердими побутовими відходами, а саме – сортування сміття в населених пунктах району.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації